Озброєний та неозброєний захист індивідуально визначених фізичних  і юридичних осіб.

ТОВ «АРМАДА СЕКЬЮРІТІ ГРУП» є надійним і досвідченим суб’єктом охоронних послуг на вітчизняному ринку. Досвід та авторитет нашої команди допоможе Вам надійно зберегти та захистити  персонал, засоби, інформацію, мережі, обладнання та інші активи Вашої організації.

Ми надаємо якісні професійні охоронні послуги підтверджені досвідом та кваліфікацією наших співробітників. Наша команда – найдосвідченіші охоронники та охоронці, які здатні забезпечити  високий рівень захисту у будь-яких умовах. До Ваших послуг постій або ж періодичний (тимчасовий) захист фізичних осіб або заходів.

Наш потенціал –  відмінна фізична підготовка та практичний бойовий досвід, здатність швидко оцінювати джерела потенційної небезпеку та приймати єдине правильне рішення, моральна  стійкість; вміння працювати в екстремальних умовах та умовах реальної загрози життю; навики надання першої невідкладної допомоги.

Ми з легкістю та впевненістю забезпечуємо:

 • Безпечний супровід індивідуальної фізично визначеної особи;
 • Стаціонарні та мандрівні патрулі;
 • VIP безпека (забезпечується та здійснюється: співробітниками, що пройшли спеціальну підготовку і жорсткий відбір; мають досвід роботи у силових структурах. Охорона VIP персон, туристичних груп покладена на спеціально підготовлених співробітників, які здатні самостійно виконувати завдання по забезпеченню безпеки, в тому числі і в екстремальних ситуаціях.)
 • Послуги супроводу делегацій
 • Охоронці вежі
 • Внутрішні мандрівні патрулі
 • Сили швидкого реагування
 • Контроль доступу та контрольні точки в’їзду
 • Огляд транспортного засобу
 • Перевірка персоналу та транспортних засобів
Супровід інкасаторів і вантажів

За відсутності професійної охорони під час транспортування власник цінного вантажу ризикує потрапити в поле зору грабіжників та зловмисників. ТОВ «АРМАДА СЕКЬЮРІТІ ГРУП» гарантує: супровід інкасаторів і вантажів професіоналами з досвідом роботи та спецпідготовкою та сучасними засобами спеціального захисту; безпеку під час транспортування: працівники охорони володіють прийомами рукопашного бою та мають усі засоби спеціального захисту, дозволені діючим законодавством; конфіденційність – зберігаємо в таємниці особу замовника та вміст цінного вантажу; матеріальну відповідальність – гарантуємо безпеку вантажу та його цілісність.

Фізична охорона об’єктів

Охорона об’єктів передбачає комплекс дій: створення умов для внутрішнього та зовнішнього контрольно-пропускних режимів з різними рівнями доступу, забезпечення пропускної системи для транспорту з обов’язковим оглядом, постійне патрулювання (охорона) ділянки по периметру, контроль за допомогою техніки відеоспостереження, припинення та запобігання будь-яким протиправним та несанкціонованих дій, запобігання розкраданню майна, захист людей, які перебувають на території об’єкта.

Ми забезпечуємо безпеку об’єктів: водних, промислових, виробничих підприємств; комерційних приміщень; автопарків, у тому числі з великою сільськогосподарською технікою; займаємось охороною аграрних комплексів, складів, заводів, баз; підприємств зв’язку, АЗС, портових терміналів; установ транспортної, інженерної інфраструктури тощо.

Ефективна фізична охорона об’єктів здійснюється за зручними для клієнта схемами, що розробляються в індивідуальному порядку. Ми враховуємо обстановку, масштаб ділянки, технологічні процеси, особливості будівель та режимів на території підприємства.

За погодженням з клієнтом ми визначаємо найкращий варіант охорони периметра об’єкта, включаючи кількість постів, їх розташування, графіка несення служби та зміни. Розробляємо найефективніші маршрути для автотранспорту на ділянці. Залежно від вимог замовника співробітники можуть нести службу як у цивільній формі, так і у спецодязі.

Матеріальна відповідальність за довірене майно лежить на нас.

Відеоспостереження

Наші фахівці готові запропонувати вам послуги з проектування, монтажу, пуско-налагодження та технічного обслуговування всіх систем охоронного відеоспостереження, що включає:

 • Розробка схем охорони, контроль доступу відео-нагляду
 • Монтаж системи охорони контроль доступу, відео-нагляду
 • Підключення до пультів охорони
 • Абонентське обслуговування системи охорони контроль доступу, відео-нагляду

Система охоронного відеоспостереження дозволяє:

Вести цілодобовий візуальний контроль за всією територією об’єкта, на якій обладнана система, із застосуванням мінімальних людських ресурсів (як правило, силами одного оператора відеоспостереження)

Виявляти ознаки надзвичайних та позаштатних ситуацій, ознаки підготовки до здійснення протиправних дій та оперативно реагувати на них

Здійснювати запис подій, що відбуваються на об’єкті

Відновлювати хронологію подій під час проведення службових розслідувань та розглядів.

Пультова охорона

Пультова охорона – це одне з найбільш зручних, сучасних і ефективних засобів забезпечення особистої безпеки та охорони майна. 

ТВО «АРМАДА СЕКЬЮРІТІ ГРУП» проводить:

 • Розробку, проектування, монтаж і інженерний супровід охоронної, пожежної і тривожної сигналізації.
 • Цілодобовий контроль обстановки на об’єкті, що охороняється за допомогою систем охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, виведених на пульт централізованої охорони.
 • Цілодобова охорона об’єктів групами швидкого реагування.